Uživatel nepřihlášen

Wastoviny

RSS kanál blogu
Píše: Wast - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Wastoviny
Magicka Collection ...hrom a blesky do nich !

Magicka Collection ...hrom a blesky do nich !

Pondělí 29.10.2012 15:26 - Je tu podzim a s ním začal i každoroční čas hojnosti pro každého hráče. Konečně přišla doba, kdy vychází jedna herní pecka za druhou. Doba těšení je… Přečíst celý článek »

Lesk a bída konzolových portů

Lesk a bída konzolových portů

Středa 24.10.2012 10:21 - Konzole vs. počítače. Souboj těchto hráčských platforem stále nekončí, spíše je tomu naopak. Nemá a nikdy nebude mít vítěze. Poraženi budou hráči,… Přečíst celý článek »

Co mi dalo hraní her?

Co mi dalo hraní her?

Úterý 23.10.2012 12:31 - Hned v názvu jsem si položil jednu možná zásadní otázku. Přečíst celý článek »

Mark of the Ninja ...smrtící stín ninji

Mark of the Ninja ...smrtící stín ninji

Čtvrtek 18.10.2012 13:00 - Dnes se tu společně podíváme na jednu velice zajímavou novinku Mark of the Ninja. Zalovíme rovnou v nejstarším herním žánru a to v 2D plošinovkách.… Přečíst celý článek »

Jak jsem začal s hraním her

Jak jsem začal s hraním her

Pondělí 15.10.2012 16:06 - Kouzlu světa virtuálních her jsem propadl už dávno. Úplně první počítač na své vlastní oči jsem viděl v Turnově, přesně bylo to v domě dětí a mládeže.… Přečíst celý článek »

Jak se rodí herní trailer

Jak se rodí herní trailer

Čtvrtek 11.10.2012 09:01 - Začnu trochu netradičně, každá hra, nebo animovaný film, samozřejmě i hraný, má před uvedením na trh propagační video tzv. trailer. Často je to i… Přečíst celý článek »

Schizon

Schizon

Úterý 9.10.2012 10:20 - Probudil se, přes zatažené závěsy pronikali první paprsky denního světla. Bylo brzy ráno, téměř ještě před úsvitem na samém rozhraní noci a dne.… Přečíst celý článek »

O autorovi blogu

Wast
Wast
Muž, 49 let

Jsem už věkem herní veterán. Rád hraju RPGčka, ale i jiné dobré hry :-)  Kdo si mě přidá do přátel, toho si přidám do přátel i já a rád. Pomůžu, poradím... Nejgeniálnější hra ? Existuje vůbec taková ?No tak u mě je to jednak Darkest Dungeon s modem Pitch Black Dungeon 6.0: Derision of the Dead. Taková herní stálice je pak Puzzle Quest Challenge of the Warlords (mam tam nějaké ty mody)a z domácích jednoznačně česká nestárnoucí pecka Mafia +Mody. Tyhle  pecky můžu hrát furt. Dokola, dokola, nekonečně  :D

Co momentálně hraju? Darkest Dungeon s Comunnity Remixem v2.1 a tak je to zábava na hodně hodně dlouho :-)Protože mě nejvíc baví právě nezávislé roguelike hry. Brutální obtížnost, permanent death, pomalý a rozvážný postup vpřed a dlouhá herní doba to na těchto hrách miluji. Jo a není to žádnej mainstream :-)

Důvod proč jsem opustil GamePark je, že stále nejsou uhrazeny domluvené honoráře a tak jsem byl okraden.

_____________________________________________
Založit herní BLOG