Uživatel nepřihlášen

Wastoviny

RSS kanál blogu
Píše: Wast - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Wastoviny
Deadlight ...se smrtí v zádech

Deadlight ...se smrtí v zádech

Středa 31.10.2012 17:54 - Tak jsme se konečně dočkali! Po konzolové verzi hry uvedené 1. srpna na Xbox Live Arcade se k nám písíčkářům poměrně potichoučku, bez nějaké veliké… Přečíst celý článek »

Magicka Collection ...hrom a blesky do nich !

Magicka Collection ...hrom a blesky do nich !

Pondělí 29.10.2012 15:26 - Je tu podzim a s ním začal i každoroční čas hojnosti pro každého hráče. Konečně přišla doba, kdy vychází jedna herní pecka za druhou. Doba těšení je… Přečíst celý článek »

Lesk a bída konzolových portů

Lesk a bída konzolových portů

Středa 24.10.2012 10:21 - Konzole vs. počítače. Souboj těchto hráčských platforem stále nekončí, spíše je tomu naopak. Nemá a nikdy nebude mít vítěze. Poraženi budou hráči,… Přečíst celý článek »

Co mi dalo hraní her?

Co mi dalo hraní her?

Úterý 23.10.2012 12:31 - Hned v názvu jsem si položil jednu možná zásadní otázku. Přečíst celý článek »

Mark of the Ninja ...smrtící stín ninji

Mark of the Ninja ...smrtící stín ninji

Čtvrtek 18.10.2012 13:00 - Dnes se tu společně podíváme na jednu velice zajímavou novinku Mark of the Ninja. Zalovíme rovnou v nejstarším herním žánru a to v 2D plošinovkách.… Přečíst celý článek »

Jak se rodí herní trailer

Jak se rodí herní trailer

Čtvrtek 11.10.2012 09:01 - Začnu trochu netradičně, každá hra, nebo animovaný film, samozřejmě i hraný, má před uvedením na trh propagační video tzv. trailer. Často je to i… Přečíst celý článek »

Schizon

Schizon

Úterý 9.10.2012 10:20 - Probudil se, přes zatažené závěsy pronikali první paprsky denního světla. Bylo brzy ráno, téměř ještě před úsvitem na samém rozhraní noci a dne.… Přečíst celý článek »

O autorovi blogu

Wast
Wast
Muž, 50 let

Kdo jsem? Obyčejný člověk. Jako hráč se zaměřuji hlavně na rogue-like hry. Na dnešních hrách mě nejvíc vadí obrovský vliv mainstreamu a marketingu. Proto si čas od času zahraji nějakou tu starší pecku. Vždy jsem šel proti proudu a ve svém věku na tom nehodlám nic měnit.
Nejgeniálnější hra ? Existuje vůbec taková ?

No tak u mě je to jednak Darkest Dungeon a pak moje herní stálice je pak Puzzle Quest Challenge of the Warlords (mam tam nějaké ty mody)a z domácích jednoznačně česká nestárnoucí pecka Mafia +Mody. Tyhle  pecky můžu hrát pořád. Dokola, dokola, nekonečně  :D
Co momentálně hraji? Darkest Dungeon s Comunnity Modpackem a tak je to zábava na hodně hodně dlouho :-)
Protože mě nejvíc baví právě nezávislé rogue-like hry. Brutální obtížnost, permanent death, pomalý a rozvážný postup vpřed a dlouhá herní doba to na těchto hrách miluji. Jo a není to žádnej mainstream :-) Takové hry jdou dá se říci úplně mimo mne.

Důvod proč jsem opustil GamePark je, že stále nejsou uhrazeny domluvené honoráře a tak jsem byl okraden.

_____________________________________________
Založit herní BLOG