Uživatel nepřihlášen

Wastoviny

RSS kanál blogu
Píše: Wast - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Wastoviny
Contra - v zajetí šestnácti bitů !

Contra - v zajetí šestnácti bitů !

Pondělí 8.2.2016 15:22 - Když si z mnoha her, které jsem za těch nějakých třicet let hrál připomenu Contru, hned mě stoupne herní adrenalín. Contra je fantastická plošinovka… Přečíst celý článek »

Téma: Vánoční dárky

Téma: Vánoční dárky

Sobota 12.12.2015 10:56 - Vánoce jsou tu za pár dní, stejně tak nás za nedlouho čeká i konec letošního roku. Tak neváhejte a nemarněte šanci, ať kolem vás vánoční svátky… Přečíst celý článek »

Opravdu nové Need for Speed?

Opravdu nové Need for Speed?

Středa 18.11.2015 13:30 - Bude to už čtrnáct dní co vyšlo pokračování dnes už legendární série Need for Speed od vydavatele EA. Nový díl NFS tentokrát (po kolikáté už) sliboval… Přečíst celý článek »

Kam se ztratila čeština z Divinity: Original Sin:EE?

Kam se ztratila čeština z Divinity: Original Sin:EE?

Pátek 6.11.2015 17:49 - Před pár dny došlo k dlouho očekávanému vydání erpégéčka Divinity: Original Sin: Enhanced Edition. Vylepšená edice dorazila na PC  a konzole konečně. … Přečíst celý článek »

Herní návraty: BC Kings aneb hurá do pravěku

Herní návraty: BC Kings aneb hurá do pravěku

Čtvrtek 29.10.2015 13:49 - Dnes tu společně zavzpomínáme na jednu skutečnou perlu, kterou jsem vylovil z oblasti nezávislých her. Strategii jejchž děj nás zavede hluboko do… Přečíst celý článek »

Recenze hry: Výborná vs. odpad?

Recenze hry: Výborná vs. odpad?

Pondělí 19.10.2015 19:58 - Začnu trochu netradičně ze široka, každá hra, nebo animovaný film, samozřejmě i ten hraný, má před uvedením na trh propagační video tzv. trailer.… Přečíst celý článek »

 SAS...navždy svobodní 6.část

SAS...navždy svobodní 6.část

Čtvrtek 15.10.2015 11:05 - Šestý díl ze seriálu o historii a současnosti speciální vojenské jednotky. Ambasáda - "Operace Nimrod." Přečíst celý článek »

Co máte pod myší?

Co máte pod myší?

Čtvrtek 8.10.2015 11:46 - Mousepady, neboli česky podložky pod myš,  se liší  cenou, ale hlavně materiálem z něhož jsou vyrobeny např. nalepovací, gelové,silikonové, pájené,… Přečíst celý článek »

Staré PC aneb kam s ním ?

Staré PC aneb kam s ním ?

Pondělí 5.10.2015 14:18 - Známá to Nerudova otázka - kam s ním?  Přečíst celý článek »

Můj svět RPG

Můj svět RPG

Středa 30.9.2015 17:10 - Už před mnoha lety, při prvním shlédnutí na mne hluboce zapůsobil fantastický film Barbar Conan. Svalnatý hrdina se tam neohroženě oháněl těžkým… Přečíst celý článek »

SAS...navždy svobodní 5.část

SAS...navždy svobodní 5.část

Sobota 20.6.2015 16:21 - Pátý díl ze seriálu o historii a současnosti speciální vojenské jednotky. Nepřítel doma - IRA (Irská Republikánská Armáda). Přečíst celý článek »

Vinnetou a Old Shatterhand

Vinnetou a Old Shatterhand

Sobota 6.6.2015 14:50 - Je to už strašně dávno co jsem nejedno nedělní odpoledne chodíval s ostatními dětmi do místního kina. Často jsme se už filmu nemohli dočkat a tak … Přečíst celý článek »

Herní návraty: Soldat

Herní návraty: Soldat

Úterý 26.5.2015 16:38 - Dnes si tu připomeneme nejmenší multiplayerovou hru Soldat. Přečíst celý článek »

Ztracená hra: Woodoo Nights

Ztracená hra: Woodoo Nights

Středa 13.5.2015 10:37 - Dnes se vrátíme o zhruba deset let zpět časem a to do doby, kdy se na české herní scéně začalo hovořit o chystaném novém domácím herním hitu. V… Přečíst celý článek »

Ztracená hra: Six Days in Fallujah

Ztracená hra: Six Days in Fallujah

Úterý 28.4.2015 14:15 - Dnes tu pro vás mám jednu zajímavou a svým způsobem i kontroverzní vojenskou akční hru. Bohuže jí pomyslné štěstíčko nepřálo a k nám hráčům se nakonec… Přečíst celý článek »

 Wastův apríl: Zaklínač 3 předčasně unikl na internet !!!

Wastův apríl: Zaklínač 3 předčasně unikl na internet !!!

Středa 1.4.2015 12:09 - Takzvaní fanoušci Geralta z Rivie a epických RPG  budou možná slavit herní Vánoce o jeden a půl  měsíce dříve. Polský CD projekt Red totiž… Přečíst celý článek »

Quo vadis, Score?

Quo vadis, Score?

Pondělí 9.2.2015 15:03 - Poslední dobou (vlastně už pár let) sleduji, jak se  pomalu blíží konec éry papírových herních časopisů. Přečíst celý článek »

SAS...navždy svobodní 3.

SAS...navždy svobodní 3.

Čtvrtek 5.2.2015 14:34 - Třetí díl ze seriálu o historii a současnosti speciální vojenské jednotky. Přečíst celý článek »

O autorovi blogu

Wast
Wast
Muž, 50 let

Kdo jsem? Obyčejný člověk. Jako hráč se zaměřuji hlavně na rogue-like hry. Na dnešních hrách mě nejvíc vadí obrovský vliv mainstreamu a marketingu. Proto si čas od času zahraji nějakou tu starší pecku. Vždy jsem šel proti proudu a ve svém věku na tom nehodlám nic měnit.
Nejgeniálnější hra ? Existuje vůbec taková ?

No tak u mě je to jednak Darkest Dungeon a pak moje herní stálice je pak Puzzle Quest Challenge of the Warlords (mam tam nějaké ty mody)a z domácích jednoznačně česká nestárnoucí pecka Mafia +Mody. Tyhle  pecky můžu hrát pořád. Dokola, dokola, nekonečně  :D
Co momentálně hraji? Darkest Dungeon s Comunnity Modpackem a tak je to zábava na hodně hodně dlouho :-)
Protože mě nejvíc baví právě nezávislé rogue-like hry. Brutální obtížnost, permanent death, pomalý a rozvážný postup vpřed a dlouhá herní doba to na těchto hrách miluji. Jo a není to žádnej mainstream :-) Takové hry jdou dá se říci úplně mimo mne.

Důvod proč jsem opustil GamePark je, že stále nejsou uhrazeny domluvené honoráře a tak jsem byl okraden.

_____________________________________________
Založit herní BLOG